בחירת שמלת כלה​

כיצד לבחור שמלת כלה

 

בחירה של שמלות כלה הוא עסק לא פשוט. ראשית, הכלה לעתיד נרגשת מאוד, ולעיתים גם מבולבלת מההיצע הגדול של השמלות הקיימות בשוק.

שנית, מדובר בהוצאה לא קטנה – ישנם בהחלט שמלות במחירים עממיים, אך ישנם גם שמלות העולות אלפי שקלים. לסיכום, מדובר באירוע של פעם בחיים, וכל כלה רוצה להיראות במיטבה. עבור התחושה הטובה שלה, עבור בחיר ליבה האהוב,  והן עבור התמונות שיישארו כמזכרת מהאירוע המרגש לעד.אז כיצד לבחור שמלות כלה   ? עוד על כך בהמשך.

 

שמלות טרנדיות – זה כדאי?

 

לא תמיד השמלות מתאימות לכל אחת. למרות שהן צו האופנה האחרון.  השמלות הטרנדיות מין התקופה האחרונה, הן שמלות עם מחשוף נדיב מאוד בגב, לעיתים עד מעל הישבן ממש, וכן שמלות צמודות מאוד באזור הבטן והירכיים, אשר מתרחבות רק באזור הברכיים, ליצירת מראה של “בתולת ים”. שתי גזרות אלו יחמיאו בעיקר למי שיש לה גזרה רזה בהרבה מין הממוצע, וממש לא מתאימות לכולן. ההמלצה שלנו? אל תתפתי לגזרות טרנדיות אשר לא יתאמו למבנה הגוף שלך.

 

למידע על “מרי מי” ועל דליה שפלר המעצבת: לחצו כאן.

 

שמלות כלה מחמיאות ואלגנטיות

 

שמלות כלה יפות ואלגנטיות יחמיאו כמעט לכל כלה וכלה. מדובר בשמלות בגזרות קלאסיות, כמו אלו אשר נחתכות מתחת לקו החזה וממשיכות עד לרצפה בקו ישר. וכן אלו אשר נחתכות בקו המותן וממשיכות בקו משולש (גזרת פרינסס).

למי שיש חזה קטן נמליץ על שמלה נטולת כתפיות, שיוצרת מראה שופע יותר, ולמי שיש לה מותן ישרה נמליץ על גזרה עם כיווצים שיוצרת מראה של קימורים טבעיים.שמלות מיני יתאימו בעיקר לאחרי החופה, וניתן בהחלט להחליף בין שמלה ארוכה וכבדה לשמלה קלילה יותר לאחרי החופה.

עבור מי שבהירת עור נמליץ על שמלה בגוון קרם או שמנת, על מנת שהיא לא תיראה חיוורת מדי, ועבור מי שיש לה גוון עור כהה נמליץ דווקא על שמלה בגוון לבן ונקי, כדי להדגיש את יופייה הטבעי.