הכיני עצמך לחתונה​

הכיני עצמך לחתונה – הכנות מוקדמות – חלק א’

 

1. הכיני את עצמך נפשי. עליך להיות מוכנה להתפשר. תהיה גמישה ואפשרי למוח שלך לתכנן את החתונה בהגיון. את יכולה כבר לצאת מתוכננת לארגון החתונה ולעשות הרוב בראש שלך, אבל לא לשמור  רק את הרעיונות שלך , תהיה גמישה וזה ימנה ממך מלהיות מתוסכלת ומאוכזבת לאורך התהליך . תהיה מוכנה לשנות את הרעיונות של חתונת החלומות שלך. לא רק את צריכה להיות גמישה עם התכנון שלך, אבל עליך  להיות מוכנה לפשרות מבחינה כלכלית. אל תנסי להשתלט יותר מדי על התוכניות. קחי הכל בקלות ועם הומור.

 

2. הסגרי על תקציב ודבקי בה. זהו הצעד הראשון בתכנון כל חתונה, אבל עוד יותר חשוב לתכנן על פי ציר זמן מסוים. בגלל פרק הזמן הקצר , הכסף שאתם מוציאים על החתונה לא מתפרס על פני שנה או שנים. אתם צריכים להסתכל כמה עליכם להשקיע והאם אתם תהיו מסוגלים לחיות ולשלם את החשבונות שלכם. ייתכן שיהיה צורך להקטין את החזון של החתונה שלך. זה קל מאוד להסתמך על אשראי, אבל את צריכה לשקול ברצינות אם להיכנס לנישואים עם חשבונות עצומים היא התחלה בריאה. אף אחד לא רוצה להתחיל את הנישואין בבית המשפט לפשיטת רגל.הסיבה מספר אחת לכישלון נישואים צעירים היא לחץ פיננסי. שימי עין על הכדור.

 

3. עבדי עם חברה על רשימת אורחים. קבעי כמה אנשים את יכולה להזמין עם התקציב והמקום. ככל שאת מתקדמת בתהליך התכנון, גודל רשימת אורחים שלך עשוי להשפיע על בחירת היעד שלך, וכך גם בחירת היעד שלך עשויה להשפיע על כמות האנשים שתוכלי להזמין.

 

4. קני ספר מתכנן חתונה או הכיני אחד כזה בעצמך. ודאי שיש לו לוח שנה וכיסים לגזירי עיתון וחוברות. זה יעזור לך לארגן את הרעיונות שלך ולסדר לך הכל במקום אחד. רשמי את הספקים שדברתם יחד עם תאריכים ופרטים ליצירת קשר. את יכולה גם להוסיף דוגמיות של בד ותמונות של פרחים כדי להראות לארוסך.התחילי לתכנן הכל ברגע שאת סגורה על תאריך! אם את תדאגי לכל דבר מההתחלה, יהיה לך יותר זמן ליהנות מהאירוסין שלך, ויותר זמן להתמקד בפרטים הקטנים, למשל צבע הגופן של ההזמנות שלך.

 

5. עשי ציר זמן של רשימת מטלות.קו הזמן יהיה שונה תלוי איפה את גרה ובשוק הכלות. קו הזמן יכול להשתנות באופן דרסטי אם היית מתכננת את החתונה שלכם לחודש ינואר או ביוני. רוב השלבים הבאים צריכים להסתיים בחודש הראשון לחודש וחצי לקבל את הספקים (פרחים, צלמים, שמלות וכו ‘)  עיקר ההחלטות יבואו לך בחודש הראשון.

 

חלק ב’ בחודש הבא..