המלצות

mor_eliran |  רמת גן

מומלץ בחום!!!אין כמו דליה  במקצועיות רבה, בסבלנות אין קיץ, תוך מתן יחס אישי וחם. מבחר שמלות כלה מדהימות, איכותיות, בסגנונות שונים. דליה התאימה לי שמלה נסיכותית, שגם בחלומות הכי קסומים לא הצלחתי לדמיין. לאורך כל ערב החתונה ועד היום (כשבוע אחריה) אני מקבלת וממשיכה לקבל מחמאות מרשימות מהאורחים על השמלה. לפני שאת סוגרת בכל מקום אחר – תבקרי אצל דליה. כולל: הינומה שקופה יפה וארוכה, תכשיטים שדליה מתאימה לך באופן אישי, בד לבן לחופה, מעיל מעברים.

 

Talia וJack  |  רמת גן

אין על מרי מיהגעתי למרי מי בעקבות 2 אחיותי ועוד קרובות משפחה שהיו כלות פשוט מהממות. אני בחורה שמנמונת עם גוף בעייתי ומהרגע שהגעתי לדליה ידעתי וזה המקום בשבילי. דליה מהרגע הראשון קלטה אותי ונתנה מענה לכל בקשה, היא הייתה פשוט מקסימה. למרות כל חששותי (בגלל גזרתי הממש לא חטובה) בסופו של דבר הייתה לי שמלה מהממת והכל הודות לדליה. אני ממליצה בחום רב לכל כלה להגיע למרי מי ולא תתחרטו. יותר טוב מזה – אין.

 

הדר ועידו  |  רמת גן

שמלת כלה רק אצל מרי מי!לכל הכלות המאושרות מזל טוב! גם אני כמוכם התרוצצתי עבור הפקת הארוע.. הסתובבתי בכ-15 סלוני כלות כדי לוודא שלא פיספסתי אף דגם, סגנון, צבע או כל דבר אחר. החנות הראשונה אליה נכנסתי הייתה “מרי מי” וכמו שניחשתן היא הייתה גם החנות האחרונה בה ביקרתי. כשנכנסתי לא ידעתי מה אני רוצה ודליה המדהימה ישר אמרה לי יש לי בשבילך שמלה. מבלי לדבר היא קלטה אותי ממבט ראשון והתאימה לי את השמלה, מדדתי עוד דגמים במחירים שונים אך בסוף לקחתי את השמלה הראשונה שמדדתי. דליה דאגה להתאים לי תכשיטים, לטפל בשמלה (לקחתי שכורה), להתאים הינומה ושל והכל ללא תוספת תשלום. אני מרגישה ששלמתי על שירות מצויין, אמיתי, חם וכנה יותר מאשר על השמלה וזה היה שווה את זה. מיותר לציין הייתי הכי מהממת?!