השמלה והאירוע​

התאמת השמלה לאירוע

 

איך את בוחרת את השמלה שאת הולכת ללבוש לכל אירוע

איך את מחליטה האם ללבוש שמלה שחורה וארוכה עם מחשוף בגב, או שמלה קצרצרה צבעונית וקלילה? איך את מחליטה האם ללכת עם שמלה צמודה וסקסית, או עם שמלה אלגנטית ומעוצבת?

ובכן, אחרי שנים של בחירת שמלות בחנות הבגדים, ואחרי שנים שאת יוצאת לבלות ומשתתפת באירועים שונים ומגוונים, את כבר בטח יודעת להתאים את השמלה המתאימה לאירוע המתאים.

 

יחד עם זאת, לא פעם יצא לך בטח להגיע למצב שבו את לא סגורה על מה את אמורה ללבוש, על מה מתאים לך ומה לא מתאים לך. ובכן, לפני כל אירוע שאת הולכת אליו, אפשר להניח, שחשוב לך להקפיד על הלבוש הנכון והמתאים לאותו אירוע. לכן, כדאי שתשאלי את עצמך כמה שאלות יסודיות שיסייעו לך להחליט מה ללבוש. לדוגמא, את יכולה לשאול את עצמך מה את רוצה לשדר באותו אירוע? איך את רוצה שאחרים יתפסו אותך? האם את רוצה להיראות בחורה קלילה וכיפית, או בחורה רצינית, עם יציבות, פאסון והדר? האם את רוצה להצטייר כקלת דעת, או לשר מסתורין ומשהו יותר אפלולי?

 

איך את רוצה להצטייר בעיני אחרים, ואיך את רוצה להרגיש עם עצמך?

 

שאלות מסוג אלה יכולות להתוות לך את קווי היסוד שעל בסיסם תוכלי לגבש לעצמך את קונספט הלבוש שאותו את צריכה ללבוש. תוכלי לשאול את עצמך שאלות נוספות שיגדירו את עומק המחשוף, את הצבע המתאים ביותר, את הגזרה המתאימה ביותר וכולי. תוכלי לשאול את עצמך האם את רוצה להיראות אלגנטית, אך גם להשתמש בנשיות שלך, או שאולי שימוש בנשיות בנסיבות אלה דווקא יהיה בעוכרייך.

 

תוכלי לשאול את עצמך האם זה הוא אירוע שבו את רוצה להותיר רושם ראשוני של אישה אמינה כך שאפשר ואף כדאי לטוות איתה מערכת יחסים לטווח ארוך, או שאולי דווקא רושם של מישהי קלילה שלא מחפשת כרגע מחוייבות, ורוצה רק לכייף. לכל אירוע הלבוש שלו, ולכל אירוע השמלה שלו. בחיפוש באינטרנט תוכלי להתבונן בתמונות של נשים באירועים מסוגים שונים, ולראות מה נראה לך סביר, מה מפריע לך בעיניים, וכך למעשה להשליך את התחושות שלך לגבי עצמך.

 

לקריאה נוספת: אביזרים לכלה