שמלה אישית​

עיצוב שמלות כלה לפי הצרכים של כל כלה

 

כשהיום הגדול ביותר של חייך מתקרב ובא, הבטן קצת כואבת ואת מתחילה להרגיש את הפרפרים עפים להם שם בפנים מצד ולצד, פתאום יש כמה לילות שקצת קשה לישון בהם, ההזמנות נראות לך לא הכי יפות, את מתעוררת וישנה עם שאלות ואת מבינה כי מה שמטריד אותך הכי הרבה זה עניין השמלה. האם בחרת את השמלה הנכונה, היכול להיות כי יש יפה יותר, האם את נראית בה כפי שציפית?

 

בחירת שמלה אינה פעולה פשוטה כלל ומדובר בלבוש אשר יסמל את הערב המיוחד ביותר בחייך. מאוד חשוב לך כי השמלה תעלה על ציפיותייך והעיקר שאת תהיה נושא הערב. לכי לבחור שמלה עם חברה קרובה, משפחה או כל קרוב אחר אשר את סומכת עליו ויודעת כי יש לכם חוש טעם משותף..

 

לצפייה בגלריה לחצי כאן

 

כל אישה עם טעמה, השמלה שאת תבחרי היא לא בהכרח השמלה שכלה אחרת תבחר. כל אשה עם גודל הגוף שלה, כל אחת רוצה להסתיר איברים מסוימים ואולי אף לחשוף אחרים. מאוד חשוב כי מעצבת שמלת הכלה שלך תבין אותך ושתהיה באותו ראש, אחרת המעצבת תביא לך שמלות שלא ישדרו על אותו הגל כמו שציפית. ברגע הגעתך לסלון הכלות המעצבת תבצע עמך שיחה, וודאי כי אכן היא הבינה אותך.

 

אצלנו במרי מי, אנו דואגים כי כל כלה תקבל את שמלת החלומות שלה בה היא תרגיש נסיכה יפיפייה, אנו מאמינים כי כל אישה היא יפה והשמלה הנכונה רק עוזרת לחשוף עובדה מדהימה זו. אל תהססי, אל תחששי, בואי אלינו, תקבלי יחס חם ואישי.

 

לקריאה נוספת: חתונה ואמונות טפלות