בחירת שמלות כלה 2018​

שמלות כלה 2018

 

אם החלטתם להתחתן, נתחיל את המאמר הזה עם ברכת מזל טוב. עכשיו, כמו שאתם ואתן יודעות, מתחילה העבודה הקשה. זה מתחיל במציאת אולם ובחירת המנות, המוזיקה, הרב (או שאולי בכלל חתונה אזרחית?). אחר כך צריך לעצב הזמנות ולשלוח לאורחים, לבחור טבעות, לפתור בעיות שצצות פתאום, וכל זה לפני אחד החלקים החשובים ביותר (וגם המהנים ביותר) בכל עניין החתונה – בחירת השמלה. מי מכן שעומדות להתחתן בשנה הקרובה, תוכלנה לבחור מתוך קולקציית שמלות כלה 2018 שכוללת מבחר עיצובים מהממים לכל אחת.

 

תהליך בחירת שמלת הכלה אינו פשוט או קצר, אבל הוא בקלות יכול להפוך למהנה, בעיקר אם משתפים כמה חברות קרובות והופכים את כל העניין לחוויה משותפת. לפני הכל, עלייך להתמקד בסגנון המועדף עלייך. קולקציית שמלות כלה 2018 מתאפיינת בעיקר בשמלות נקיות ו”פשוטות” לכאורה, שמעבירות את הדגש מהשמלה עצמה לגוף של הכלה, לו הן צריכות להחמיא. הקולקציה כוללת גם, מהצד השני לגמרי, שמלות שכוללות הרבה קישוטים ועיטורים, בעיקר בצורת קשירות ומרקמים שונים באזור החזה ומעל המותניים.

 

אחרי שבחרתן סגנון כללי, כבר ניפיתן לפחות חצי מהשמלות האפשריות, ואפשר להמשיך לחנויות השמלות. בחרו בין שלושה לארבעה סלוני כלות מועדפים, עליהם קיבלתן המלצות מחברות או מהמשפחה. יכול להיות שלא תמצאו את השמלה דווקא שם, אבל אלו יהיו מקומות טובות להתחיל בהם את החיפוש. קבעו פגישה מראש כדי לקבל יחס אישי צמוד עם ההגעה. בזמן שאתן בוודאי יודעות מה נראה עליכן טוב וגורם לכן להרגיש טוב לגבי עצמכן, הרי שמוכרת השמלות מתמחה בהתאמת השמלה לגוף, ולכן כדאי להתייעץ גם איתה.

 

הנוחות היא לא המאפיין הראשון בחשיבותו בכל הנוגע לבחירת השמלה, אבל אסור להתעלם ממנו. לא כדאי לבחור שמלה שמגבילה את התנועה או שהיא אינה נוחה באופן מובהק בצורה אחרת. יום החתונה הוא יום ארוך ומתיש, ולא תרצו לזכור אותו בתור היום שבו הייתן כלואות בתוך שמלה לא נוחה.

 

לקריאה נוספת: כלות 2018