שמלות כלה 2018​

שמלות קולקציית 2018 – הכיצד בוחרים

 

האם קבעתם מועד לחתונה ואת מעוניינת לבחור שמלת כלה מעוצבת ומרשימה עמה תופיעי לטקס הנישואין המרגש והבלתי נשכח? ובכן, כדאי לדעת כי יש מגמות וטרנדים בעולם העיצוב של שמלות כלה ולכן אם אתם מעוניינת במראה עכשווי ועדכני כדאי לחפש שמלות כלה 2018. כדי להוזיל עלויות ניתן לבחור שמלת כלה מעוצבת מהקולקציה של השנה הקודמת וכך ליהנות ממראה עדכני ומרשים ומחיר זול יותר. עיצוב שמלות כלה אהוב על ידי מעצבי העל ומדי שנה מציעים המעצבים שמלות כלה מעוצבות ומרהיבות ביופיין בשלל דגמים וסגנונות כאשר הסגנונות הבולטים והפופולאריים ביותר הינם הסגנון הקלאסי, שמלות כלה בסגנון וינטאג’, שמלות כלה מודרניות ועוד.

 

קולקציה של שמלות כלה 2018

כאמור, מדי שנה מציעים מעצבי שמלות הכלה עיצוב שמלות כלה חדש ומרהיב הכולל דגמים חדשים ויפים. כדי לבחור את שמלת הכלה הנכונה ביותר חשוב לפנות למעצבי שמלות כלה מובילים או לחנויות המתמחות בשמלות כלה וליהנות מייעוץ, מדידות ותצוגה של מגוון שמלות כלה. יש להתאים את שמלת הכלה למימדי הגוף באופן מושלם ולדרישות אישיות כמו שמלת כלה צנועה וללא מחשופים, וכדאי לדעת כי תהליך בחירת שמלת כלה מעוצבת ארוך ולכן יש להתחיל בכך מספר חודשים לפני ערב החתונה. בפגישת הייעוץ הראשונה לומדים להכיר את התחום המורכב של  ולמעשה זו אינה פגישה מחייבת אלא פגישת היכרות בה המעצב מאפיין את הלקוחה ומבין מהן דרישותיה ומהו החלום שלה לגבי שמלת הכלה שתשרת אותה. המעצב יציע לרוב סקיצה ראשונית על מנת לתאם ציפיות. בפגישה השנייה לוקחים מידות מדויקות, בוחרים את חומרי הגלם ומחליטים על העיצוב הסופי, כלומר, עיצוב בהתאמה אישית או בחירת שמלה מתוך קולקציית שמלות כלה 2018 או קולקציה קודמת.

 

מראה מושלם

חשוב להשוות מחירים ולכן מומלץ לתאם מספר פגישות אצל מעצבת שמלות כלה וכן להסתובב בחנויות מתמחות. לאחר שבוחרים את השמלה ומבצעים מדידות יש להגיע לסטודיו כשבוע או שבועיים לפני מועד החתונה על מנת למדוד את השמלה ולבצע תיקונים אחרונים. במעמד זה ניתן להתאים תכשיטים ופריטים ואביזרים אופנתיים נוספים להשלמת המראה ועל מנת שהלקוחה תיהנה משמלת כלה מרהיבה ביופייה ותקצור שבחים ומחמאות מכל האורחים בחתונה עצמה.

 

אולי יעניין אותך לקרוא גם על: לקנות או לשכור זאת השאלה