שמלה אישית​

למה חשוב להגיע עם חברה כשבוחרים שמלות כלה?

 

כל הנושא של בחירת שמלות כלה יכול להיות מורכב מאד, ולפיכך אנו מציעים לך לחשוב היטב את מי לקחת עימך לחיפושים, על מנת שתוכלי להיות מרוצה בסוף התהליך. מעבר למלווה שאיתה או איתו בחרת לצאת למסע החיפושים, עלייך כמובן למצוא סטודיו לעיצוב שמלות כלה, איכותי ומקצועי.

 

הסטודיו של מרי מי מציע לך ליהנות מאוסף מגוון של עיצובים ודגמים, מלאכת ידה של המעצבת המקצועית והמנוסה, מרי מי. האני מאמין של מרי מי בא לידי ביטוי בשמלות כלה בעלות מראה נסיכתי, הרמוני ושקט לצד רמת נוחות מקסימאלית.

 

חוות דעת אמינה ואובייקטיבית

 

במידה ומצאת מעצב או מעצבת שאת הדגמים שלה את מחבבת במיוחד, כעת אנו ממליצים לך לא להתפשר ולמצוא לך חברה קרובה או בת משפחה שתלווה אותך בתהליך ותוכל להעניק לך עצות אובייקטיביות וחוות דעת כנה ואמינה, ללא שום אינטרסים.

 

כידוע, אנשי מכירות, בכל תחום שהוא, לא תמיד מהווים אנשים שאפשר לסמוך עליהם, וזאת מהסיבה הפשוטה, שהאינטרס הראשון והמרכזי שלהם,הוא לגרום ללקוחותיהם לבצע רכישה. כאשר מדובר בשמלות כלה, הרי שלא ניתן להתעלם מכל הנושא הביקורתי והצורך בחוות דעת.

 

לפרטים בדף הבית: לחצו כאן.

 

את מי לקחת לסיבוב החיפושים אחר שמלת כלה?

 

כל אחת מאיתנו מכירה את עצמה ובפרט את טעמה וסגנונה האישי. כנראה שגם את כבר מצאת לך כמה דגמים ועיצובים חביבים עלייך של שמלות כלה. ההמלצה הטובה ביותר שלנו היא מיקוד, תנסי להיות כמה שיותר מדויקת במטרותייך במהלך יום החיפושים, והשתדלי לבחור לך מלווה שאת סגנונה וטעמה האישי את מחבבת ועמו את מזדהה. רצוי להימנע מבחירת מלווה, שאת הטעם האישי שלה, אינך מחבבת ואף מדובר בשני עולמות נפרדים לחלוטין, גם אם מדובר באחות, אימא או חברה מאד קרובה.

 

אדם שניתן לסמוך עליו

 

לאחר שבחרת לך מלווה עם סגנון וטעם דומה יחסית לשלך, אנו ממליצים לך לחשוב היטב על איזה אדם את הכי סומכת, בין אם מדובר בבחורה או בגבר. ביום כלולותייך, את וודאי חולמת להיראות במיטבך, ולפיכך עלייך לערוך את החיפושים עם אדם אשר על כושר שיפוטו את סומכת במלוא האחוזים.

 

לקריאה נוספת: מה הם ההבדלים שמלה מעוצבת למוכנה?