איפור כלה לקראת החתונה

כל כלה רוצה להיות יפה וזוהרת ביום חתונתה. אחת המשימות החשובות העומדות בפניה היא מציאת המאפרת הטובה והמקצועית  ביותר, וזאת אשר תדע לאפר אותה בדרך הנכונה המשקפת את אישיותה. לקראת חתונה יכולה הכלה לבחור מספר אלטרנטיבות. היא יכולה להתאפר באיפוק ובאופן התואם את אישיותה ואורחות חייה. במידה ולאורך כל חייה היא מתאפרת בפשטות הרי שהיא תרצה להמשיך בקו זה גם  בחתונה, אבל עם הדגשת אברים נאים בפניה והצנעת אלו שאינם מחמיאים. כלות אחרות תרצינה דווקא במועד הזה להיראות זוהרות במיוחד, ולעשות שימוש בחומרי איפור חזקים ובולטים שידגישו איברים שונים בצורה מוחצנת.

פגישת הכרות של המאפרת עם הכלה

תפקיד המאפרת הוא למצוא את שביל  הזהב בין הרצונות השונים ולייעץ לגבי  האיפור המתאים ביותר. היא עושה זאת בסדרת פגישות שהראשונה בהן מהווה, למעשה, מפגש הכרות עם הכלה (במידה ואין היכרות קודמת). בפגישה תספר הכלה על  החתונה ועל אופייה. רצוי מאוד שהפגישה תיעשה לאחר שהכלה בחרה שמלת כלה. רצוי שהיא תגיע עימה, אבל גם תמונות שלה עם השמלה יכולות לעזור. הדבר אפשרי  מאחר ונושא האיפור עולה על הפרק בשלבים האחרונים של ההכנות לחתונה. בעת שנושאים כמו ביגוד, שמלה ותסרוקת כבר סגורים או בשלבי סגירה אחרונים. צריך לציין, כי תסרוקת ואיפור אמורים להשלים אחד את השני והם אלו אשר, בסופו של דבר, אחראים למראה פני הכלה. כלות רבות יכולות לבקש ולקבל איפור לדוגמא זמן מה לפני  מועד החתונה.

תפקיד המאפרת לקראת החתונה

המאפרת תטפל היטב בעור. הוא יטופל בחומרים המשפרים את  המרקם ומראה שלו, איפור ייעשה סביב העיניים והשפתיים וכדומה. ייעשה שימוש בחומרים אשר מחזיקים  מעמד גם בעת לחות והזעה מכיוון שכלות רבות מתכוונות לפזז על רחבת הריקודים, ויש צורך שהאיפור לא יתקלקל ויחזיק מעמד זמן רב ככל  האפשר. ביום החתונה יתחיל תהליך איפור הכלה בשעות אחרי הצהריים. כלות רבות בוחרות להתאפר אצל המאפרת ובסלון הכלות. רבות אחרות מזמינות אותה לביתן או למקומות נבחרים אחרים. במקרים רבים, זוכות גם חברות, אחיות וקרובות משפחה נוספות לאיפור מהמאפרת והדבר נעשה מיד לאחר סיום איפור הכלה או תוך כדי ביצועו. כאן המקום להזכיר כי, לרוב, רצוי לקבל פידבקים ועצות ממלווה אחת נבחרת כי שפע עצות ודעות מבלבל.

איפור מתאים לאחר הכנה מדויקת

האיפור עבור הכלה הינו אקט חוויתי  מאוד ומהווה חלק חשוב בכל ההכנות המרגשות. מומלץ שהכלה תיחשף למידע ולתמונות כלות מאופרות לקראת המפגש הראשון כדי לגבש דעה. מאפרת מקצועית יודעת להתאים את  האיפור לתווי הפנים. איפור טוב הכרחי להופעה, תורם רבות לסדרת הצילומים הראשונה ולצילומים  האחרים שנעשים במהלך הערב. יותר מכל, הוא תורם לביטחון העצמי של הכלה. היא תרגיש טוב עם עצמה, עם החתן, ועם כל האורחים והמכובדים המגיעים. היא תיראה שונה וזוהרת והדבר יוסיף רבות לה ולאווירת החתונה. מומלץ לקבוע מועד עם מאפרת די זמן לפני  מועד החתונה כדי לשריין תאריך מוסכם.