איך לבחור זר כלה מושלם ?

אז מזל טוב , את עומדת לעמוד תחת חופה וקידושין . מחקרים מראים שרוב הנשים מגדירות את החתונה כמטרה העליונה בחייהן . את רוב ההכנות הבסיסיות לחתונה את כנראה עושה ביחד עם בעלך לעתיד. שמלה כבר כנראה בחרת ואפילו תסרוקת , אבל חשוב שתדעי איך להתאים זר כלה להשלמת המראה כי לפעמים הפרטים הקטנים עושים את ההבדל הכי גדול וזרי כלה מיוחדים בהחלט יכולים לעשות הבדל גדול.

אז מהם הגורמים לזר כלה מושלם.

גודל הזר

את האמת שאין זר מושלם שכן לכל אישה מתאים הגודל שלה בהתאם להיקף הגוף .

התאמה לאירוע

נכון שחשוב להתאים את הזר לשמלה ולשיער אך חשוב לא פחות זה גם התאמה לעיצוב האולם עצמו . כשמדברים על חתונה בטבע למשל , נעדיף להשתמש בזר כלה מפרחי בר כתומים וצהובים , באולם אירועים סטנדרטי ,לרוב נשתמש בפרחים לבנים וחגיגיים כמו בסחלבים לבנים , שושן צחור או ורדים לבנים .

שזירה אישית

בשביל שזירה מקצועית צריך מיומנות רבה, ניסיון ויד טובה , כי שזירה זו אומנות . ההבדל בין זר כלה “קומסי קומסה ” לזר כלה מושלם טמון במקצועיות של הצוות המקצועי .

פנו למומחים בתחום

כל עניין החתונה גם ככה דורש המון התעסקות וזמן ,אין שום סיבה לא להתייעץ עם חנות פרחים שמתמחה בזרי כלה שונים ומגוונים ותמליץ לך איזה פרחים מומלץ לבחור בהתאם לטעם האישי שלך בצבעים ובגודל כשתראו מספר דוגמאות ומחירים בהתאם לדרישתכם ,יהיה לכן הרבה יותר קל להחליט .