איפור עמיד לחתונה

איפור לחתונה הוא נושא רגיש. המטרה היא לא איפור שנראה מצוין רק לפני רחבת הריקודים והחופה, אלא גם במהלכן ולאחריהן – איפור עמיד שמחזיק זמן רב וצולח שלל אתגרים ומשוכות בדרך, כמו למשל זיעה ודמעות, אשר בהחלט ניתן לצפות מבעוד מועד את בואן. חשוב להקפיד על שימוש במוצרי איפור נכונים ואיכותיים ובסדר כרונולוגי נכון. הכנו לכן כמה טיפים חשובים בדרך לאיפור עמיד שיחזיק לכל אורך הערב הגדול. 

 

סרום 

מומלץ להתחיל בשלב הראשון בלהניח סרום על העור, שיכול גם להחליף קרם לחות. לאחר הנחת הסרום כדאי לעבור למריחת מייקאפ. 

 

מייקאפ 

מומלץ להשתמש במייקאפ שכולל מעט סיליקון וכמה שפחות שומן, מייקאפ עדין ולא אגרסיבי שלא משתלט ויכול לתפקד גם בתור קונסילר להסתרת נקודות, פיגמנטציה, שקעים – וכו’. מעבר לכך, מומלץ להתאים את סוג המייקאפ לסוג עור הפנים. 

 

פריימר 

הפריימר מהווה נקודת מפתח באיפור עמיד לחתונה. בעזרתו ניתן לא רק לשמור על העמידות של שכבות האיפור, אלא גם להעניק לעור הפנים מראה אחיד, חלק ורענן, בין היתר על ידי הסתרה ומילוי של נקודות ושקעים. 

 

מסקרה 

חשוב להשתמש במסקרה עמידה בפני מים. אפשר וכדאי למרוח אותה בשתי שכבות להענקת מראה טבעי, סמיך ומעובה. בכל מקרה חשוב להשתמש במסקרה לצורך הדגשת הריסים. 

 

פודרה 

בעזרת הפודרה ניתן לשמור על עמידות שכבות האיפור לכל אורך האירוע. ניתן להשתמש בפודרה בעלת אפקט שימר, וכדאי להשתמש במברשת פודרה רחבה. 

 

צלליות

כדאי להשתמש בצלליות ללא שמן ולשלב צלליות במספר גימורים לשמירה על עמידות וסגנון יצירתי ומעניין. 

 

סומק

כדאי שלא להשתמש בסמקים בעלי גוון אדום בוהק, ולא להשתמש בסמקים קרמיים. כאשר מורחים סומק, עדיף להשתמש במברשת גדולה. מעל הסומק ניתן להוסיף שימר בהתאם לגוון העור שלך על מנת לקבל מראה אחיד ועמיד. 

 

איפור השפתיים 

מומלץ להתחיל בשימוש במסיר איפור על מנת לנקות היטב את השפתיים. לאחר מכן כדאי להוסיף לשפתיים מעט מייקאפ בכדי לשמור על עמידות האודם. בשלב הבא ממלאים את השפתיים בעזרת עיפרון ולאחר מכן מורחים שכבות עדינות של ליפסטיק. 

 

עמיד אך לא מוגזם 

בהתחשב באופי האירוע ובתאורה העמומה שלו, חשוב להשתמש במוצרי איפור איכותיים, עמידים ובצבעים דומיננטיים – אך להימנע ממראה מוגזם ולא עדין ומשכבות איפור רבות מדי. שימוש בטיפים שלנו יאפשר לך ליהנות מהערב המיוחד מבלי לדאוג כל הזמן למצב ולשלמות האיפור. אנחנו מאחלים לך אירוע מוצלח ומהנה במיוחד!